menusearch
alvand-eng.ir

اتوماسیون صنعتی

 جستجو
 اتوماسیون کارخانه اتوماسیون کارخانه اتوماسیون کارخانه
اتوماسیون کارخانه شامل اتوماتیک سازی برخی از دستگاهها و ماشین آلات در خط تولید می باشد که این از طریق به خدمت گرفتن سیستمهای مبتنی بر PLC , HMI و استفاده از سنسورهای مورد نیاز می باشد. اتوماسیون کارخانه هدف افزایش بهره وری را دنبال می کند ، افزایش بره وری از طریق افزایش بهره وری ماشین آلات و نیروی انسانی بدست می آید، معمولا جایگزینی سیستمهای اتوماسیون صنعتی با نیروی انسانی باعث کاهش هزینه های نیروی انسانی و کاهش خطاهای انسانی گشته و لذا هزینه های آشکار و پنهان را کاهش می دهد.
جمعه هشتم دی ۹۶
 اتوماسیون فرآیند اتوماسیون فرآیند اتوماسیون فرآیند
اتوماسیون فرآیند برای ایجاد اتوماسیون صنعتی برای صنایعی با تولیدات فرایندی مانند پالایشگاهها و پتروشیمی و تولید مواد شیمیایی می باشد. در این سیستم بسته به بزرگی و پیچیدگی فرآیند ، شرکت اتوماسیون الوند از DCS زیمنس بر پایه PCS7 که شامل سری S7400,S7300,1500 زیمنس بهره می گیرد.
جمعه هشتم دی ۹۶
 اتوماسیون کمپرسور ها اتوماسیون کمپرسور ها اتوماسیون کمپرسور ها
اتوماسیون کمپرسور برای استفاده بهینه از کمپرسورها و افزایش کیفیت هوای فشرده در اتاق کمپرسور طراحی می گردد. اتوماسیون کمپرسور با ایجاد سیستم سکونسر برای کارکرد متوازن کمپرسورها باعث کاهش استهلاک و افزایش راندمان می گردد..........توضیحات بیشتر....
جمعه هشتم دی ۹۶